GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Urnor 6183214
nr 618 3214
Urnor
3 st. Wien, 1800-tal, höjd: 26,
Kondition: lagningar, slitage
Utrop:
100 kr
Såld:
2.100 kr
måndag 11 januari 2010
kl 18:51:45
200 kr
250 kr
350 kr
350 kr
400 kr
600 kr
500 kr
600 kr
650 kr
850 kr
750 kr
850 kr
1.000 kr
950 kr
1.500 kr
1.200 kr
1.800 kr
2.000 kr
2.000 kr
2.000 kr